Hakkımda

Bi değişik adamın bloguna hoş gelin zavallı dostum. Alınma, zavallısın. Hepimiz zavallıyız. Hayatını istediği gibi yaşabilenlerle hayatta kalabilmek için sevmediği iğrenç işleri yapan insanların oranını kıyaslayınca ben gibi bi zavallı olma ihtimalin oldukça yüksek.

Her neyse, bu blogda kafama göre içimden geldiği gibi zırvalıyorum. Arka planda hazırladığım bi kaç kitabım üzerinde çalışmaya çalışıyorum. Günlük tutmak korkaklık gibi geldiği için günlüğümü herkese açarak blog yazmaya karar verdim. Burda ne bok yediğim hakkında hiç bir fikrim yok aslında. Sadece yazıyorum.

Ben kim miyim? Ben bu lanet dünyanın her zevkini ve her acısını biraz biraz ucundan tatmış, deneyimlemiş 26-27-28 yaşlarında; (30 de geç) o aptal spermim. Doğmak gibi bir aptallık için diğer milyonları geçip “kazanan(!)” sperm benim.

Hayatı hatalardan ibaret birinden hangi durumlarda ne yapmaman gerektiği konusunda tavsiye almak istersen aşağıdaki formdan anonim olarak bana sorabilirsin. Cevabını blog yazısı olarak eklerim. Bu biraz zaman alabilir, bazen çok üşeniyorum. Hatta bazen nefes almak bile zor geliyo. Ne sikimse işte aşağıya merak ettiğini yada istediğini yaz. Sana dönmemi istiyosan mesajının sonuna telefon yada e-posta ekleyebilirsin, ya da ekleme pek sikimde değil.

Kendine iyi bak.

Bu arada bu blogda genelde konuşma diliyle yazcaz…